28.03.2015 – Dzień Otwarty

marzec Jeleniogórska

Dzień Otwarty –  „Wielkanocne warsztaty plastyczne”

Serdecznie zapraszamy 28.03.2015 (sobota)  Dzieci i Rodziców na Dzień Otwarty w Nowym Przedszkolu na Grunwaldzie przy ul. Jeleniogórskiej 7.  

Od dnia 2 marca rozpoczynamy REKRUTACJĘ na rok szkolny 2015/2016

!!! PROMOCJA !!!

Od 2 marca do 30 kwietnia – wpisowe 0 zł !!!

Rozpoczęcie edukacji przedszkolnej jest momentem przełomowym w życiu zarówno dzieci jak i rodziców. Dbając o rozwój naszych podopiecznych i ich dobrą adaptację w przedszkolu, od września do czerwca, raz w miesiącu, w sobotę w godzinach 10:00 – 12:00 organizujemy wyjątkowe zajęcia dla najmłodszych.

Nasza kadra przygotuje ciekawe i twórcze zabawy dostosowane do wieku i możliwości Dzieci. W ich trakcie będą mieli Państwo możliwość porozmawiania z Nauczycielkami oraz Dyrekcją o ofercie naszego przedszkola: programie dydaktyczno-wychowawczym, strukturze organizacyjnej oraz innych interesujących Państwa aspektach funkcjonowania naszej placówki.

Dzieci biorące udział w zajęciach adaptacyjnych przychodząc do przedszkola czują się w tym miejscu przyjaźnie i bezpiecznie.

28.03.2015 –„Wielkanocne warsztaty plastyczne”

Święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami, a jak święta, to i ozdoby świąteczne. Oczywiście najlepiej wykonane ręcznie. Tego dnia, na najmłodszych artystów czekać będzie wiele atrakcyjnych zabaw plastycznych.

Do zrealizowania mamy mnóstwo ciekawych pomysłowych, które wprowadzają  naszych gości w nastrój Świąt Wielkanocnych. Wspólnie stworzymy wyjątkowe świąteczne pisanki i kartki. Każde dziecko będzie miało także możliwość udekorować własnego Zajączka Wielkanocnego.

Dzień Otwarty to wyjątkowa okazja, aby w sposób kompleksowy zapoznać się z bogata ofertą Przedszkola Artystyczno-Językowego Wszystkie Skarby Mamy.

Okres przedszkolny to fundament rozumienia siebie i innych, zdobywanie wiedzy i umiejętności niezbędnej w przyszłej edukacji. Dzięki wiedzy i doświadczeniu wiemy jak ten fundament zbudować.

Mamy nadzieję, że dzięki temu spotkaniu utwierdzimy Państwa w przekonaniu, że nasze przedszkole to najlepszy wybór dla Państwa Dziecka.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt pod nr telefonu 660-445-700 lub na maila: jeleniogorska@wszystkieskarbymamy.pl

 Ilość miejsc ograniczona!!!

Zapraszamy

Zespół Przedszkola „Wszystkie Skarby Mamy”