DZIEŃ OTWARTY 4.10 :-) ZAPRASZAMY !

Dzień otwarty !

Przełomowym momentem w życiu Dziecka i jego rodziców jest rozpoczęcie edukacji przedszkolnej. Stanowi on często pierwszą okazję do kontaktu z grupą społeczną.  W naszym przedszkolu wychodzimy z ofertą do Dzieci w wieku od 2 lat.

Proponujemy, specjalne pakiety godzinowe. Aby ułatwić dzieciom proces przyszłej adaptacji i już teraz zapoznać z nowym miejscem, jakim jest nasze przedszkole zapraszamy na zajęcia otwarte. 

wszystkie-skarby-mamy-dzien-otwarty fb

Chcemy, aby zajęcia te były dla Dzieci okazją do zapoznania się z przedszkolem i jednocześnie dostarczyły pozytywnych skojarzeń z nowym miejscem. Aby umożliwiły wspólną zabawę w większej grupie.
Zajęcia, które odbywają się w ramach dni otwartych planowane są dla zgłoszonej grupy dzieci. Mają one charakter zorganizowanego 2 godzinnego bloku zajęć. Rozpoczynają się o godz. 11 i trwają do godz. 13:00.

W planie zabawy grupowe, zabawy z muzyką, prace plastyczne w tym malowanie buziek. Przewidziane jest również zwiedzanie przedszkola.

Prosimy o zgłoszenia uczestnictwa w formie mailowej jeleniogorska@wszystkieskarbymamy.pl lub kontakt telefoniczny 660 445 700.

Serdecznie zapraszamy!