Dzień Otwarty – „Poznajemy samego siebie”

ROZPOCZYNAMY REKRUTACJĘ 2015/2016 !!!

LUTY Jeleniogórska

 

Serdecznie zapraszamy 28.02.2015 (sobota) w godz. 10:00-12:00 Dzieci i Rodziców na Dzień Otwarty w Nowym Przedszkolu na Grunwaldzie przy ul. Jeleniogórskiej 7.

Nasza kadra przygotuje ciekawe i twórcze zabawy dostosowane do wieku i możliwości Dzieci. W ich trakcie będą mieli Państwo możliwość porozmawiania z Nauczycielkami oraz Dyrekcją o ofercie naszego przedszkola: programie dydaktyczno-wychowawczym, strukturze organizacyjnej oraz innych interesujących Państwa aspektach funkcjonowania naszej placówki.

28.02.2015 – Poznajemy samego siebie
Tego dnia zapraszamy na wspaniałe atrakcje. Przejdziemy przez liczne zabawy zimowe, a dodatkowo zestaw ćwiczeń gimnastycznych metodą ruchu rozwijającego Weroniki Sherbone m.in. ćwiczenia kształtujące świadomość osoby, świadomość schematu ciała.
Każdy uczestnik zajęć wykona pracę plastyczną przy użyciu metody 10 palców.
Dzień Otwarty to wyjątkowa okazja, aby w sposób kompleksowy zapoznać się z bogata ofertą Przedszkola Artystyczno-Językowego Wszystkie Skarby Mamy.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt pod nr telefonu 660-445-700 lub na maila: jeleniogorska@wszystkieskarbymamy.pl
Ilość miejsc ograniczona!!!

Zapraszamy
Zespół Przedszkola „Wszystkie Skarby Mamy”