DZIEŃ OTWARTY W PRZEDSZKOLU

Serdecznie zapraszamy na DZIEŃ OTWARTY W PRZEDSZKOLU !!!

DZIEN OTWARTY 28.11 JEL

 

Serdecznie zapraszamy 28.11.2015 (sobota) w godz. 10:00-12:00 Dzieci i Rodziców na Dzień Otwarty w Przedszkolu przy ul. Jeleniogórskiej 7 w Poznaniu.

 

Przyjmujemy Dzieci już od 2,5 lat.
Dzień Otwarty to wyjątkowa okazja, aby w sposób kompleksowy zapoznać się z bogata ofertą Przedszkola Artystyczno-Językowego Wszystkie Skarby Mamy. Dzieci razem ze swymi Rodzicami będą miały możliwość poznania nowego otoczenie i wzięcia udziału we wspólnej zabawie ze swoimi rówieśnikami i Rodzicami.

Nasza kadra przygotuje ciekawe i twórcze zabawy integracyjne dostosowane do wieku i możliwości Dzieci. W ich trakcie będą mieli Państwo możliwość porozmawiania z naszą Kadrą oraz Dyrekcją o ofercie naszego przedszkola: programie dydaktyczno-wychowawczym, strukturze organizacyjnej oraz innych interesujących Państwa aspektach funkcjonowania naszego przedszkola.

Okres żłobkowo-przedszkolny to podłoże poznania siebie i innych, zdobywanie wiedzy i umiejętności koniecznych w przyszłej edukacji. Nasza wiedza i doświadczenie pozwala nam w przystępny sposób zbudować ten fundament w postawie i świadomości Dziecka.

Mamy nadzieję, że dzięki temu spotkaniu utwierdzimy Państwa w przekonaniu, że nasze Przedszkole to najlepszy wybór dla Państwa Dziecka.

Zapraszamy także do kontaktu Rodziców poszukujących idealnego Żłobka dla dzieci od 5 miesiąca życia. Niepubliczny Żłobek Artystyczno-Językowy Wszystkie Skarby Mamy mieści się przy ul. Ścinawskiej 58 w Poznaniu.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt pod nr telefonu 660-445-700 lub na maila: jeleniogorska@wszystkieskarbymamy.pl 

Ilość miejsc ograniczona!!!

Zapraszamy
Zespół Żłobka i Przedszkola „Wszystkie Skarby Mamy”