STYCZEŃ W PRZEDSZKOLU

DSC07867

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze stycznia 🙂

 

Wraz z początkiem stycznia nasze przedszkole odwiedził Dobry Teatr z przedstawieniem pt. „Królowa Lodu”. Dzieci były zachwycone, za co serdecznie dziękujemy artystom.

Pani Kasia z pracowni ceramicznej „Gliniana Kula” zaskoczyła nas kolejnymi pomysłami. Dzieci wykonały niezwykłe prace z gliny, które samodzielnie malowały nietoksycznymi farbkami.

Niemałą niespodzianką były również zajęcia edukacyjne dogoterapii -tym razem odbywały się z udziałem dwóch piesków -Dophne oraz Nany. Pani terapeutka poruszyła ważną kwestię -zajęciom przewodziło hasło: „Szanuj zwierzęta i dbaj o nie, nie zważając na ich inność”.

W drugiej połowie stycznia z okazji karnawału zorganizowaliśmy zabawę taneczną. Oprócz wspólnych pląsów w przebraniach, znaleźliśmy czas na słodki poczęstunek.

Ważnym wydarzeniem w miesiącu był Dzień Babci i Dziadka. Występ Skarbów aktywizował do udziału również Babcie oraz Dziadków. Atmosfera spotkania uczyniła ten dzień wyjątkowym.

Na zajęciach muzyczno-rytmicznych z Panem Kubą obserwowaliśmy ciąg dalszy afrykańskiej przygody naszych przedszkolaków.

Styczeń zakończyliśmy zajęciami teatralno-wokalnymi z Panem Przemkiem. Dzieci w czasie zabaw z gitarą odwiedziły Warszawę, Kraków, Wrocław… tym razem Skarby podróżowały pociągiem. Zatem… Ahoj, przygodo!