Pobierz

wsm-icon-rozklad-dnia

RAMOWY ROZKŁAD DNIA

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z tym jak krok po kroku wygląda dzień małego żłobkowicza. Prezentujemy pełną listę zajęć od momentu pozostawienia dziecka w żłobku do czasu jego odbioru.

MISIE (pdf)

MOTYLKI (pdf)

wsm-icon-karta-informacyjna

RADA RODZICÓW

Wydatkowanie środków gromadzonych przez Radę Rodziców ma ścisły związek z potrzebami żłobka: utrzymywania dodatkowej kadry opiekuńczej oraz bezpieczeństwa, higieny i czystości. W szczególności są to asystentki/asystenci opiekunek, środki higieniczne, środki czystości i wiele, wiele innych potrzebnych do życia żłobka drobiazgów. Uiszczanie comiesięcznej składki jest dla rodzica bardzo wygodne, gdyż w ten sposób dokonuje on „jedynie” opłaty i ma prawo rozliczyć placówkę z wydatków. Brak gotowości do uiszczania ww. składki musiałby skutkować prośbą o bezpośrednie wsparcie materialne (przynoszenie wielu rzeczy) lub fizyczne (np. naprawy)

Pobierz (pdf)

wsm-icon-wyprawka

WYPRAWKA

Wyprawka to wszystkie te przedmioty i przybory, które są niezbędne maluchowi w żłobku. Dzięki nim malec będzie miał zapewniony właściwy start i dobre samopoczucie.

Pobierz (pdf)