Dajana Karpińska

Mam na imię Dajana. Ukończyłam studia licencjackie na kierunku wychowanie przedszkolne i nauczanie początkowe na Uniwersytecie im.

Adama Mickiewicza w Poznaniu. Aktualnie jestem na studiach magisterskich, gdzie kontynuuję ten sam kierunek. Moja praca to moja pasja. Już w dzieciństwie marzyłam, aby zostać nauczycielem. Cieszę się, że mogę w tej chwili spełniać te marzenie i każdego dnia czerpać z tego ogromne szczęście, a przede wszystkim widzieć radość u dzieci- jest to dla mnie największy sukces. Cenię sobie przyjazną atmosferę, dlatego najczęściej stosuję metodę nauki poprzez zabawę. Jestem gotowa na nowe wyzwania, a ten zawód każdego dnia przynosi nam coś niespodziewanego.

Tutaj nie ma czasu na nudę i rutynę. Za to właśnie lubię swoją pracę 🙂 . Prywatnie uwielbiam w wolnej chwili chodzić na dłuższe spacery z moim buldożkiem Gustawem oraz spędzać czas przed telewizorem oglądając dobrą komedię.

Czytaj więcej

Natalia Remiszewska

Ukończyłam Wyższą Szkołę Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa na kierunku Pedagogika, specjalność edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna oraz studia na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, specjalność wychowanie przedszkolne i nauczanie początkowe. Praca z dziećmi daje mi satysfakcje, wyzwala radość,  zadowolenie i uśmiech. Jestem bardzo empatyczna w stosunku do innych, dlatego zawsze chcę stwarzać dzieciom jak najlepsze warunki do zabawy i nauki w poczuciu bezpieczeństwa oraz w miłej atmosferze.

Prywatnie jako że jestem osobą energiczną staram się każdą wolną wykorzystać w sposób jak najbardziej aktywny, uprawiam jogging oraz chodzę na fitness. W mniej aktywnych chwilach uwielbiam oglądać komedie

Czytaj więcej

mgr Magdalena Bacik

Jestem absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyłam licencjat w zakresie Pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej oraz uzupełniające studia magisterskie z Socjoterapii. Chcąc pracować z przedszkolakami pogłębiłam swoją wiedzę poprzez studia podyplomowe z Edukacji przedszkolnej i opieki nad małym dzieckiem. Obecnie swoją edukację zakończyłam na kolejnych studiach podyplomowych w obszarze Organizacji i zarządzania oświatą.
Doskonaląc swoją pracę, brałam udział również warsztacie Pedagogiki cyrku- „Pedagogika cyrku sposobem na aktywizację ucznia” oraz w kursie „Planowania i organizacji zajęć ruchowych w przedszkolu”.
W codziennej pracy z dziećmi oddaję całe swoje serce i energię. Ich uśmiech sprawia mi ogromną satysfakcję i jest dla mnie największą nagrodą.
Prywatnie lubię spędzać czas w kuchni na sprawdzaniu nowych kulinarnych przepisów.

Czytaj więcej

Katarzyna Ignaczak

Niedawno ukończyłam studia licencjackie na kierunku Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna na WSPIA.

Praca z dziećmi daje mi dużo radości i satysfakcji. One pokazują mi, że zwykłe codzienne czynności mogą przynieść wiele śmiechu i zabawy, a co za tym idzie – dobrego humoru. Dzieci każdego dnia uczą mnie większej cierpliwości, empatii i zrozumienia.

Podczas planowania zajęć dla najmłodszych staram się angażować wszystkie ich zmysły po to, aby nauczanie przez zabawę było jak najbardziej efektywne.

W wolnym czasie najbardziej odpoczywam poprzez czytanie książek lub spacery z moim psem. Ostatnio dla relaksu zaczęłam interesować się również roślinami i ich pielęgnacją.

 

 

 

 

Czytaj więcej